12 Aralık

Şu an takvimler 13 Aralıkta saat 01.20 lerde...

 

   Bundan 6 yıl önce 12.12.2005 te ben yeniden doğdum.. Uzun süre mailleriyle tanıdığım telefondan heyecanla sesini duymayı beklediğim Sen'i ilk gördüğüm, buluşmaya karar verdiğimiz ilk gün..

 

   Büyük bir heyecan, tarif edilmez duygularla doluydum.. Bugün şu an bu satırları yazarken bile aynı heyecanı içimde taşıyorum o günü her düşündüğümde aynı duyguları ve heyecanı yeniden hissediyorum..

 

   Seninle buluşacağımız yere gelmiş  ağaçların altında arabada elimde bir bardak çayla bekliyordum. Bir anda bensiz çaymı içiyorsun diyen tanıdık ve bir o kadar canlı candan sesinle kendime geldim.. Geçen her gün sevginle bir kez daha doğdum, bir kez daha sevgiyi yaşadım..

 

   O gün çaylar kahveler yemekler derken kendimize ayırdığımız zamanın nasıl hızla geçtiğini akşamın karanlığı çökerken anladık.. İlk günün heyecanı her ikimizde sarmıştı. Ve ben o gün bir kez daha anladım ki Sen hayatımın vazgeçilmezi, yıldız yurekli sevdasıydın... Senden ayrılmak ne kadar zor gelmişti. İçimde sevgin, yüzümde kocaman bir tebessüm , gözlerimde sen geri döndüm..

 

  Ben zırhlarla örülü dünyama gelmenle yaşama döndüm.. Ve bugünü doğum günüm ilan ettim.Seninle doğdum yaşımın hiç önemi kalmadı..

 

Bir ömrü seninle yaşamak..Herşeye rağmen var olman yanımda olman  ve seninle her gün yeniden doğmak.. SS.

 

13.12.2009 saat 01.53

 

 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !