Sen her gece..

Cevabını almaktan korktuğum sorulardan uzak durdum.. ve sen açtın kalbini yaşamını en derin köşelerine kadar.. senle yaşadım anlattığın her anı.. kimselere söyleyemedim seni bizden söz etmesinler diye ve hep hayallerde yaşadım senle hayallerde yaşattım bizi.. gizlisi oldun kalbimin.. gizli görüşmeler sakınılan buluşmalar gibi.. 
 
Bazen kelimeleri bulmakta zorlandım nefesim daraldı o anlarda.. anlatamadığım sevgimle haykıramadığım seni sakladım gizledim dünyadan... Karşımda oldun her gece ve ekranın öbür ucundan değil yanımda sözcükler döküldü dudaklarından, nefesini duydum, ilk gün ellerimi tuttuğunda kalbime işleyen sıcaklığını yaşadım yeniden yeniden her gece... kelimeleri tüketmeden seni izlemekle bile yetinebilirim sen orada ben burada oldukça..

Bazen korkularım hakim geldi...  seni bulamamaktan korktum, içimde büyüyen kocaman bir sen varken onu benim yarattığımdan korktum.. 
 Ve Sen..
Sen her gece ekrandan akıp yanıma geldin sessizce sevginle sardın... korkularıma son verdin bazen bir sıcak içten gülümsemeyle bazen dudaklarından dökülen bir kaç kelimeyle..

7 ağustos 2009 , 03.10 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !